Biznes

Rejestracja karty Lewiatan - Jak zarejestrować kartę Lewiatan?

Autor Ola Jankowska
Ola Jankowska28.12.20235 min.
Rejestracja karty Lewiatan - Jak zarejestrować kartę Lewiatan?

Lewiatan rejestracja karty to proces założenia konta w programie lojalnościowym sieci sklepów Lewiatan. Dzięki niemu można zbierać punkty za zakupy, wymieniać je na atrakcyjne nagrody oraz korzystać z promocji dla posiadaczy karty. W tym poradniku wyjaśnimy krok po kroku, jak założyć konto na stronie Lewiatan oraz aktywować kartę lojalnościową, aby zacząć zbierać punkty za zakupy.

Kluczowe wnioski:
 • Rejestracja karty Lewiatan jest bardzo prosta i zajmuje tylko chwilę.
 • Posiadacze karty mogą korzystać z atrakcyjnych promocji i rabatów.
 • Zbierając punkty na karcie można je wymieniać na nagrody.
 • Warto zarejestrować kartę Lewiatan, ponieważ nie kosztuje to nic, a daje realne korzyści.
 • Szczegółowy proces rejestracji karty opisany jest krok po kroku w dalszej części artykułu.

Jak założyć konto na stronie Lewiatan?

Założenie konta w programie lojalnościowym Lewiatan jest bardzo proste i zajmuje tylko chwilę. Wystarczy wejść na stronę kartaplus.lewiatan.pl i kliknąć przycisk "Zarejestruj się".

Następnie należy wpisać swoje dane: imię, nazwisko, adres e-mail oraz hasło, którego będziesz używać do logowania. Możesz też podać numer telefonu, aby otrzymywać SMS-y z kodami do specjalnych ofert.

Na podany adres mailowy zostanie wysłany link aktywacyjny. Po kliknięciu w link konto zostanie aktywowane i będziesz mógł zalogować się na swoje nowe konto programu lojalnościowego Lewiatan.

Aktywacja karty lojalnościowej

Konto na stronie to jedno, a karta lojalnościowa to drugie. Żeby zacząć zbierać punkty za zakupy, musisz jeszcze aktywować fizyczną kartę.

Nieaktywną kartę możesz otrzymać w sklepie Lewiatan lub wydrukować samodzielnie po zalogowaniu do konta. Następnie przy kolejnych zakupach poproś, aby sprzedawca przyłożył Twoją kartę do czytnika i dokonał aktywacji.

Gdzie wpisać kod z paragonu Lewiatan?

Jeśli na paragonie z Lewiatana znajduje się kod kreskowy z dopiskiem "Bonus", to warto go zeskanować lub wpisać na swoim koncie internetowym.

Po zalogowaniu na kartaplus.lewiatan.pl wybierz zakładkę "Bonusy" a następnie opcję "Dodaj bonus". W kolejnym kroku wpisz numer kodu z paragonu i zatwierdź przyciskiem "Dodaj".

Po poprawnym dodaniu kodu, od razu zostaną dopisane punkty do Twojego konta. Za zebranie odpowiedniej ich ilości będziesz mógł odebrać atrakcyjną nagrodę.

Bonusy z kodów na paragonie to świetny sposób na szybsze zbieranie punktów i wymianę ich na nagrody.

Czytaj więcej: Najlepsze kursy i szkolenia online z programowania - przegląd

Ile punktów zebrać, by odebrać nagrodę w Lewiatan?

Ilość punktów potrzebnych do odebrania nagrody zależy od jej wartości. Im droższa nagroda, tym więcej punktów trzeba zebrać.

Nagroda Wymagana ilość punktów
Kawa 50
Zestaw sztućców 250
Suszarka do włosów 2500

Pełną listę nagród wraz z ilością punktów znajdziesz po zalogowaniu do konta Lewiatan na zakładce "Nagrody". Punkty za zakupy zbierają się automatycznie przy każdym paragonie, więc z czasem będziesz mógł wybrać coraz atrakcyjniejszą nagrodę.

Jak sprawdzić ilość zebranych punktów?

Aby sprawdzić aktualny stan zebranych punktów, zaloguj się na stronie Lewiatan na swoje konto i wejdź w zakładkę "Karta". Tutaj znajdziesz informację o ilości zebranych punktów oraz ostatnich transakcjach, za które zostały naliczone.

Korzyści z posiadania karty lojalnościowej Lewiatan

Rejestracja karty Lewiatan - Jak zarejestrować kartę Lewiatan?
 • Zbieranie punktów za zakupy i wymiana ich na atrakcyjne nagrody
 • Korzystanie z promocji, rabatów i konkursów tylko dla posiadaczy karty lojalnościowej
 • Otrzymywanie urodzinowego upominku – niespodzianki
 • Możliwość wzięcia udziału w losowaniu nagród specjalnych
 • Śledzenie swojej historii zakupów i zebranych punktów na koncie internetowym

Jak widać, karta lojalnościowa Lewiatan daje szereg benefitów, które pomagają klientom zaoszczędzić oraz urozmaicić codzienne zakupy.

Zasady programu lojalnościowego sieci Lewiatan

W programie lojalnościowym Lewiatan obowiązują następujące zasady:

- Punkty naliczane są automatycznie po przyłożeniu karty lub podaniu numeru przy kasie. Jeden punkt przyznawany jest za każde wydane 3 złote.

- Zebrane punkty można wymienić na atrakcyjne nagrody dostępne w katalogu na koncie internetowym lub w aplikacji.

- Punkty ważne są przez 365 dni i jeśli nie zostaną wykorzystane, po tym czasie wygasają.

- Aby zachować zebrane punkty, trzeba dokonać minimum 1 transakcji na karcie w ciągu 365 dni.

- Szczegółowe zasady oraz regulamin programu znajdują się na stronie kartaplus.lewiatan.pl.

Przestrzegając tych kilku prostych zasad, możesz czerpać korzyści z posiadania karty lojalnościowej sieci Lewiatan przez długie lata!

Podsumowanie

Rejestracja i aktywacja karty lojalnościowej Lewiatan to naprawdę prosty proces, który zajmuje tylko chwilę. Wystarczy założyć konto na stronie Lewiatan, aktywować kartę w sklepie i już można zbierać punkty za zakupy. Te punkty następnie wymieniamy na atrakcyjne nagrody dostępne w katalogu.

Posiadacze karty Lewiatan mogą liczyć na punkty naliczane automatycznie do konta, specjalne promocje i rabaty, prezenty urodzinowe czy udział w konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. To dużo benefitów, które sprawiają, że karta lojalnościowa Lewiatan naprawdę się opłaca.

Co ważne, zasady programu lojalnościowego tej sieci sklepów są naprawdę przejrzyste. Punkty naliczane są za każde 3 złote na paragonie, natomiast ich ważność wynosi 365 dni. By nie stracić punktów wystarczy dokonać 1 transakcji rocznie.

Mamy nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci wszystkie zagadnienia związane z Lewiatan rejestracja karty i rozwiał ewentualne wątpliwości. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem konta, gorąco do tego zachęcamy!

Oceń artykuł

rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-outline
Ocena: 4.00 Liczba głosów: 1

5 Podobnych Artykułów:

 1. Testowanie i debugowanie kodu w Pythonie - poradnik dla początkujących
 2. Czy laptop gamingowy jest w porządku dla zastosowań sztucznej inteligencji?
 3. Nowy kalkulator wieku psa – psie lata na ludzkie kalkulator
 4. Jak wyregulować okno lato/zima - poradnik regulacji okien PVC
 5. Szkolenie SERE - Kurs SERE na poziomie A
Autor Ola Jankowska
Ola Jankowska

Jestem programistką PHP z wieloletnim doświadczeniem. Na blogu publikuję porady dotyczące tworzenia stron www i aplikacji w tym języku i nie tylko. Dzielę się wiedzą z zakresu optymalizacji kodu.

Udostępnij post

Napisz komentarz

Polecane artykuły

Dane strukturalne: Sekret efektywnego SEO
BiznesDane strukturalne: Sekret efektywnego SEO

Odkryj znaczenie danych strukturalnych SEO w świecie internetowej widoczności! Zagłęb się w tematykę optymalizacji witryny pod kątem wyszukiwarek, aby zapewnić zrozumiałość i łatwy dostęp dla zarówno użytkowników, jak i algorytmów wyszukiwarek. Poznaj, jak precyzyjnie sformatowane dane strukturalne mogą zmienić sposób, w jaki Twoja witryna jest odbierana w przestrzeni cyfrowej, i stają się kluczowym elementem komunikacji online.

Optymalizacja treści Zwiększanie widoczności w wyszukiwarkach
BiznesOptymalizacja treści Zwiększanie widoczności w wyszukiwarkach

Optymalizacja treści SEO: Klucz do sukcesu online! Zdobądź uwagę i uznanie dla Twojej pracy dzięki zrozumieniu i wykorzystaniu zaawansowanych technik SEO. Odkryj, jak dostosować treści do wymagań współczesnych wyszukiwarek i przekształcić je w materiał o wysokiej pozycji w organicznych wynikach wyszukiwania. Zainwestuj w skuteczne strategie SEO, które pomogą Ci dotrzeć do szerszego audytorium i osiągnąć sukces w Internecie!